vodafone mobil bozum nasıl yapılır

Vodafone Mobil Ödeme Bozum Nasıl Yapılır?

Vodafone Mobil Ödeme Bozum Nasıl Yapılır? Sizler de başlıkta da yazıldığı üzere Mobil ödeme bozum nasıl yapılır sorusunu merak ediyorsanız detaylar bu yazımızda. 

Öncelikle Bozumsa’nın operatörlerin resmi sitesi olmadığını, hattınızla oyun satın almanızı sağlayan bir internet sitesi olduğunu unutmayın. Öncelikle hattınızla oyun satın alınır ve alınan oyunu nakit ödeme karşılığı satın alır. Örneğin 100 TL harcama yaptığınızı ve X oyunu aldığınızı varsayalım. Bu X oyununa 100 tl ödemenize karşılık sizlere 60 TL ödeme yapılır. Böylelikle aldığınız oyunu hızlı bir şekilde vodafone mobil bozum yapmış olursunuz.

Tüm operatörlerden hızlı bir şekilde ödeme yaptığınız gibi, vodafone faturaya nakit /faturasıza nakit işlemini yapmak da oldukça basittir. Bunun için adım adım anlatacak olursak;

Vodafone Mobil Bozum Nasıl Yapılır?

  1. Bozumsa’nın anasayfasına yani Vodafone mobil bozum sayfasına tıklayın
  2. Açılan yerde sağ altta yer alan canlı destek butonuna basın. Buraya girdikten sonra canlı destekten işlemleri gerçekleştireceğinizi unutmayın lütfen.
  3. Canlı destekte yer alan formu eksiksiz şekilde doldurun.
  4. Hattınızla oyun satın aldıktan sonra canlı desteğe bilgi verin.
  5. Canlı destekteki görevli kişiler oyunu sizden nakit ödeme karşılığı satın alsın. Böylelikle hızlıca hattınızla aldığınız oyun karşılığında nakit ödeme alın.

Vodafone hatlar dahil olmak üzere, bir çok operatörden mobil ödeme işlemi yapmak bu kadar kolaydır. Bu işlemler sadece 5 dakika sürer ve mobil bozum paparaya nakit toplamda 5-6 dakika içerisinde nakit almanızı sağlar.

Etiketler: Vodafone mobil ödeme bozum, Vodafone bozum, Vodafone hatta nakit, Vodafone faturaya nakit, vodafone nakite çevir, Vodafone mobil bozum yap, Vodafone boz, vodafone faturaya nakit al

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir