vodafone mobil bozum

Vodafone Mobil Bozum Yap

Son zamanlarda bir çok kişi vodafone mobil bozum nasıl yapılır merak ediyor. Bizler de size bu yazımızda bu işlemi hızlı bir şekilde anlatıyoruz. 

Mobil ödeme ile işlem yapanların bir çoğu hattındaki tl’yi nakite çevirmek istiyor. Bunun en hızlı ve en güvenilir yöntemi ile hattınızla oyun epini satın alıp bu oyunu internet sitelerine satmaktır. Bir çok oyun sitesi de bu yöntemle müşterilerine hizmet vermektedir. Vodafone faturaya nakit hizmeti olarak da bilinen bu işlem hem kısa sürer, hem de güvenilir bir yöntemdir. Ancak tabi ki dikkat etmeniz gereken hususlar bulunur.

Bozumsa olarak, vodafone hatlarınızla faturalı veya faturasız işlem yaparak hattınızla oyun satın almanızı sağlıyor ve size satın almış olduğunuz oyun karşılığında nakit ödeme yapıyoruz. Bu oyunlar siz işlem yaparken değişebiliyor. Bu yüzden hattınızla eğer ki vodafone mobil ödeme bozum işlemi yapmak istiyorsanız yapmanız gerekenler oldukça basittir.

Vodafone Mobil Bozum

İlk iş öncelikli olarak canlı desteğe mesaj atmak ve sonrasında canlı desteğin yönlendirmeleri ile mobil ödeme işlemini gerçekleştirmektir. Vodafone mobil bozum ile beraber hattınızdan nakit ödeme kesilir veya faturanıza yansır. Daha sonrasında hattınıza yansıyan tutar kaç tl ise bunun belirli yüzdesi olarak size nakit ödeme yapılır. Siz de hemen hızlıca vodafone mobil bozum yapmak istiyorsanız bozumsa ana sayfasından yapabilirsiniz.

Etiketler: Vodafone mobil ödemeye nakit, Vodafone faturaya nakit, Faturaya nakit, Mobil bozum, Vodafone mobil ödeme bozum, Vodafone mobil bozum, Vodafone naktie çevir

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir